Kategori: Tavsiyeler

Site içerisinde yer alan tavsiyeler kısmı, mesleki anlamda bir inşaat mühendisinin karşısına çıkabilecek imalatlar, uygulamalar, teknikler üzerine kısa tavsiyeler yapım yöntemleri içerir. Ayrıca burada kendinizi geliştirebileceğiniz dokümanlar, makaleler, yazılar da bulabilirsiniz.
Sık karşılaşılan imalat hataları ve bilinen yanlış uygulamaları da bu alanda paylaşarak site takipçilerimizin kendini geliştirmesi için örnekler paylaşmaktayız. Sayfa içeriğini web sayfasını kullanarak, rss’leri takip ederek veya sosyal medya hesaplarını takip ederek de takip edebilirsiniz. Böylece daha önce karşınıza çıkmayan uygulamalar ve dokümanlar üzerinde fikir sahibi olabilir ve mesleki anlamda kendinizi geliştirebilirsiniz.
Aynı zamanda tavsiyeler bölümü yoruma açık bir alandır. Bu yorum alanını kullanarak kendi fikirlerinizi belirtebilir ve paylaşılan makale hakkında pozitif veya negatif yönlerini tartışabilir, soru bölümünde paylaşılan bilgi hakkında soru oluşturabilirsiniz. Böylelikle diğer inşaat mühendislerinin fikirlerini sorabilir ve bilgi alış-verişi yapabilirsiniz. Daha fazla içerik ve bilgi paylaşımı için yorum atmayı ve fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Baca Çeşitleri Ve Uygulama Yöntemleri 0

Baca Çeşitleri Ve Uygulama Yöntemleri

Baca çeşitleri ve uygulama yöntemleri yazımızda ”Baca Çeşitleri Nelerdir?”, ”Bacalar nasıl yapılmalıdır?”, ”Uygulama Yöntemlerine Göre Baca Çeşitleri Nelerdir?”, ”Baca Nasıl Yapılmalıdır?” gibi sorularınızı cevaplamak için...

Evde İngilizce Çalışma Rehberi 0

Evde İngilizce Çalışma Rehberi

Bu yazımızda evde İngilizce çalışma rehberini ele aldık. Günümüz koşullarında iş bulmak yeterince zorken bir de İngilizce bilmemek dezavantaj haline gelmektedir. Başka bir dil öğrenmek...