Kategori: Yapı

İnşaat mühendisliğinin en temel ve gelişmiş anabilim dalından bir tanesi olan yapı ana bilim dalı ders notları ve dokümanları bu alanda listelenir. Burada boyutlandırma tahkikler ve projelendirme yapılırken karşımıza çıkan formülleri ve ders notlarını bulmak mümkündür. Bunun yanında verdiğimiz notların soru çözümleri, genel ders içeriğine uygun ders içeriğine sahip üniversitelerin çıkmış soruları da yine bu kategori altında yayınlanır.
Bu anabilim dalı sadece betonarme konut alanına hizmet vermez. Su yapılarından çelik yapılara kadar insana hizmet veren her yapının temelini oluşturur. Bu yüzden diğer anabilim dallarının da kaynağını oluşturmaktadır. Bu yüzden ders notları sadece öğrenciler için değil aktif iş hayatında çalışan kişilerinde ihtiyaç duyacağı bir kaynaktır. Muhakkak arşivinizde bulunması gereken bu içerikleri sitemizden indirebilir ve saklayabilirsiniz.

Betonarme Dersi Boyutlandırma Ders Notu 0

Betonarme Dersi Boyutlandırma Ders Notu

Konu içeriği Betonarme Dersi Boyutlandırma Ders Notu pdf dosyası Süleyman Demirel Üniversitesi ders notları arasından alınmış ve konu içeriği Süleyman Dermirel Üniversitesi ders içeriğinden hazırlanmıştır....